O nás

 
 
 

 
 
sub_slide.jpg
 
 
 
Úvod > O nás
 
O nás

Nepoznáte ešte značku Ciciban?

O nás

Spoločnosť Cipele, s.r.o. pôvodne vznikla za účelom priniesť vám značku Ciciban na Slovensko. V súčasnosti okrem značky Ciciban ponúkame značky aj od iných výrobcov detskej obuvi, avšak výlučne overené kvalitné značky, ktoré rešpektujú potreby vývoja detskej nôžky. Od roku 2006 prinášame rodičom širokú škálu kvalitnej obuvi pre ich deti, pohodlie pri výbere a skúšaní detskej obuvi a spokojnosť so zdravým rastom detských nôh.

 

Značka Ciciban je známa predovšetkým v krajinách bývalej Juhoslávie. Má tu skoro 100-ročnú tradíciu. Jej pôvod siaha k roku 1908. Zrodila sa v mestečku Miren, ktoré v súčasnosti leží na území Slovinska v blízkosti talianskych hraníc.

 

Značka Ciciban vyrába predovšetkým detskú obuv, rešpektujúc všetky detaily a potreby detskej nôžky. Topánočky sú vyrobené z prírodných materiálov, technikou rešpektujúcou podstatu detskej nôžky, najmä jej prirodzený vývoj. Hravý dizajn topánok, ako aj rozsiahla škála farieb, zaujme nielen deti, ale aj ich rodičov.

 

A ako vyzerá topánočka zvnútra? Pozrite si jej nákres a dozviete sa aké je príjemné nosiť ju a prečítate si, čo všetko je na nej prospešné pre detskú nôžku.